• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Haritası
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret207589

Hakkımızda

DADAK Doğa Sporları Kulübü Derneği

   1992 Yılında Erzurum’da Doğu Anadolu Dağcılık ve İhtisas Kulübü olarak kurulan dernek, 2010 yılı itibariyle Doğa Sporları İhtisas Kulübü Derneği (DADAK) olarak Faaliyet Alanını Dağcılık yanı sıra ‘Spor Tırmanış’ ‘Kaya Tırmanışı’‘Dağ Bisikleti’ ‘Tur Kayağı’ ‘Kano’ ‘Rafting’ Alanları ile faaliyet yürüten halini almıştır. Yönetim Kurumu Başkanlığına 2013 yılı itibariyle Melikşah Tekin seçilmiştir ve şuan Görevini devam ettirmektedir.

   Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri;

   Melikşah TEKİN; Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Mezunu Sivil Toplum Örgütleri,Dernekler..vb Doğa Sporları Proje Koordinatörlüğü yapmaktadır.

   Yıldırım Beyazıt ÖZTÜRK; 3. Kademe Dağcılık Mihmandarı ve Tur Kayağı Rehberidir. Türkiye’de bulunan Ağrı, Kaçkar, Erciyes, Palandöken, Artos, Süphan Dağlarında Kışın Tur Kayağı Rehberliği, Yazın Zirve Mihmandarlığı yapmaktadır.

   Mustafa TEKİN; 2. Kademe Dağcılık Mihmandarı ve Tur Kayağı Rehberidir. Türkiye’de bulunan Ağrı, Kaçkar, Erciyes, Palandöken, Artos, Süphan Dağlarında Kışın Tur Kayağı Rehberliği,Yazın Zirve Mihmandarlığı yapmaktadır.

 

bilgi@dadak.org

 

Üyelik Girişi
Takvim
DADAK ANA SPONSORU Alpin Outdoor